Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Nopelnīt nogalinot…

http://www.aisbergs.lv/?p=21496

 

Nopelnīt nogalinot…

DERĪGI ZINĀT 21.09.2011

 

Jau gandrīz divdesmit gadus mums mēģina iestāstīt, ka pastāv mīklaina un nāvējoši bīstama slimība AIDS (iegūtais imūndeficīta sindroms), no kuras masveidā mirst cilvēki visā pasaulē. Neskatoties uz mēra sajūtu zaudējošo AIDS reklāmu, pēdējā laikā arvien biežāk atklātībā nonāk informācija (no zinātniekiem visā pasaulē), ka tāda AIDS nemaz nav.

Pilnīgi skaidrs, ka rietumu ekonomikas un politikas globālistiem, kuri ieinteresēti planētas iedzīvotāju skaita radikālā samazināšanā, izdevīgi uzturēt šos zemiskos melus par AIDS esamību, gūt peļņu pārdodot ne mazāk mistiskas un fantastiski dārgas „zāles” (kuras patiesībā ir ļoti spēcīga inde).

Kopš AIDS „atklāšanas” pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados, Amerika vien šī mīta uzturēšanai iztērējusi 50 (piecdesmit) miljardus dolāru, bet šīs „slimības” izraisītājs – HIV (cilvēka imūndeficīta vīruss) tā arī nav atklāts.

Visi, kas nepiekrīt šai gadsimta mistifikācijai, tiek „nolikti pie vietas”, bet spītīgākie – aizsūtīti uz „viņpasauli”. Tomēr patiesās informācijas plūsmu apturēt vairs nav iespējams…

Piedāvāju lejupielādēt un noskatīties dokumentālo filmiņu krievu valodā «Ложь под названием СПИД» („Meli zem nosaukuma AIDS”) – „flv” formātā, 77,9 MB

Teksta fragments (brīvi tulkojis Juris P.), attēls un video no:
http://www.liveinternet.ru/users/irina_ball/post164770914/

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (21.Sep.2011)
Skatījumu skaits: 1389
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika