Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

«Melu pandēmija»

http://www.aisbergs.lv/?p=16267

 

«Melu pandēmija»

DERĪGI ZINĀT 11.02.2010

 

Dokumentālā filma krievu valodā.
Izlaiduma gads: 2010
Lielums: 1,26 GB
Formāts: AVI
Demonstrēšanas ilgums: 1:37:00

Filmas anotācija:

2009. gada augustā ASV Veselības aizsardzības aģentūras farmaceitiskās rūpniecības kuratoru – izmeklētāju-ekspertu grupa publicēja dokumentus, kas atmaskoja diversiju, ko, izgatavojot sevišķi toksiskas vakcīnas pret cūku gripu H1N1, veikušas virkne farmaceitisko kompāniju, kas apvienojušās starptautiskajā kartelī.

Izmeklēšanas gaitā noskaidrojās, ko visas pēdas ved uz korporāciju «Partnership of New York», kuru sponsorē «Deivida Rokfellera Trasta kompānija», (Trust company of David Rockefeller), kurai savukārt ir virkne bagātu un ietekmīgu partneru «Wall Street» aprindās.

.

Mikrobioloģijas doktors Leonards Gorovics (Leonard Horowitz), ASV medikamentu un veselības aprūpes produktu vadošais speciālists, nodeva FIB (Federālā Izmeklēšanas Biroja) rīcībā neapgāžamus pierādījumus, ka vakcīna pret cūku gripu faktiski ir bakterioloģisks ierocis, jo tai piejauktas ļoti toksiskas vielas, kas neizbēgami noved pie pilnīga imunitātes zuduma un izraisa vairāk kā 20 paveidu vēža slimības ar tām sekojošu muskuļaudu un elpošanas orgānu paralīzi.

Filmu var lejupielādēt no torrentu trekera:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2707829
kā arī lejupielādēt vai skatīt uz vietas daudzās citās interneta vietnēs.
(no krievu valodas tulkojis un teksta izcēlumus ievietojis – Juris P.)

ZINĀŠANAI:
Filmas saturs neaprobežojas tikai ar "cūku gripas” un citu vakcīnu būtības atmaskošanu. Tajā ir ļoti daudz informācijas par citiem plāniem (no kuriem daudzi jau ieguvuši likuma spēku) Zemes iedzīvotāju skaita samazināšanā līdz "Zelta miljarda” līmenim - no totālas zombēšanas līdz vispārējai čipizācijai, kura jāpaveic līdz 2030. gadam.
Juris P.
Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (11.Feb.2010)
Skatījumu skaits: 1041
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Statistika