Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Gribu īsumā pastāstīt…

http://www.aisbergs.lv/?p=18833

 

Gribu īsumā pastāstīt…

DERĪGI ZINĀT 11.12.2010

 

NO «AISBERGA» PASTA KASTĪTES

Viena lieta, par ko gribu īsumā pastāstīt, ir – sen jau dzirdēta, bet nupat nesen atkal gaismā izvilkta – par pavisam vienkāršas vielas – dzeramās sodas (bikarbonāta) lieliskajām dziednieciskajām īpašībām. Te ir viens rakstu krājums, kurš var būt interesants angliski lasošiem:  http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_bicarbonate.htm, tajā plaši viss izklāstīts. Soda ir ļoti efektīvs līdzeklis pret visiem audzējiem, un ne tikai. Ir labi pastāstīts, ka daudzi oficiālie ārsti to gluži labi zin, un tādēļ iesaka saviem slimniekiem kā papildpiedevu dārgajām (bet neefektīvajām) zālēm, saprotamu iemeslu pēc. Soda esot ļoti efektīva arī gripas gadījumā.

Gribu pastāstīt svaigu ziņu no personīgās pieredzes. Ja uzlieku zaperīti*** uz plānās vēdera ādas, tas pēc četrām piecām minūtēm sāk kniebt, dēļ skābes brīvajiem radikāļiem, kurus velk ārā caur ādu. Un viss tas notiek organisma šķidrumu pārlieka skābuma dēļ. Pēc pāris nedēļu regulāras sodas uzņemšanas (pēc ieteiktās receptes) tiku mēģinājis to darīt atkal (zem nabas). Kādas 3/4 stundas laikā netiku sajutis nekādu kniebšanu! Tas nozīmē, ka mana iekšējā vide ir normalizējusies (ļoti nedaudz sārmaina).

.

Neesot nekādu sliktu seku, ja sodu uzņem regulāri (tai būtu jābūt tīrai). Viens zinātājs iesaka vismaz reizi dienā glāzē ūdens izšķīdināt tējkaroti sodas, 1 pilienu joda un karotīti medus. Vēl labāk esot sataisīt maisījumu no kļavu lapu sīrupa, – 2 daļas sīrupa un 1 daļu sodas, nedaudz sildot samaisīt. Brūķēt pa tējkarotei dienā. Ja esot pamatīga gripa, tad jādzer soda 3 tējkarotes uz glāzi, ik pa 3 stundām. Kļavu sīrupa vietā varot lietot ari melises sīrupu, arī medu (tikai īstus).

Gaužām daudz labu lietu tiek noklusēts farmācijas mafijas alkatības dēļ. Līdzīgi ir ar ūdeņraža pārskābi arī.

Otra lieta, ko noteikti vajadzētu izlasīt ikkatram, ir viena grāmata, franču cilmes amerikāņa Alekša Koljē (Alex Collier, Defending Sacred Ground) Svētās Zemes aizsargāšana. Šis unikālais cilvēks diezgan ilgstoši regulāri kontaktējis ar diviem pārstāvjiem no Andromedāņu civilizācijas. Tur ir pastāsts gan par Zemes vēsturi visā tās garumā, gan par apkārtējām civilizācijām, to savstarpējām attiecībām un viņu interesi par mūsu planētu un civilizāciju. Protams, katrs ir tiesīgs to uzskatīt par muļķībām, bet jebkurā gadījumā draudzīgo Andromedāņu ieteikumi katram zemietim ir nopietni vērā ņemami.

Domāju, ka grāmatas tulkojums latviski būtu nenovērtējams. Nav manās iespējās to paveikt. Jebkurā gadījumā te ir grāmatas e-varianta adrese:  http://www.whale.to/b/collier.pdf.

Es esmu lasījis par šo tēmu kādus divus dučus grāmatu, bet ar dalītām jūtām, – interesanti, bet šādu tādu sīkumu dēļ visai neticami. Iespaids, ka tā ir vienkārši "daiļliteratūra”. Šī pārsteidzoši atšķiras ar savu informatīvo apjomu un faktu uzskaitījumu.

Zinu, ka daudzi ņirgs par to! Atļaušos vēlreiz atkārtot seno aksiomu – ka lieta, process vai parādība nepārtrauc eksistēt tikai tāpēc, ka kādam tas nepatīk vai viņš to nesaprot!

Kārlis,
11.12.2010.

——————————————

*** - par zaperu skatīt rakstu «Kāda atklājuma vēsture»: http://www.aisbergs.lv/?p=14187
Juris P.

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (11.Dec.2010)
Skatījumu skaits: 882
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika