Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Derīgi zināt

Citāts no «Direktīvas № 20/1»

http://www.aisbergs.lv/?p=701

 

Citāts no «Direktīvas № 20/1»

DERĪGI ZINĀT 08.10.2008

 

«Cilvēku domāšana un ļaužu apziņa ir spējīgas mainīties. Radot tur haosu, mēs nemanāmi samainīsim viņu vērtības uz nepatiesām un piespiedīsim viņus šīm vērtībām noticēt.

Kā? Mēs atradīsim viņu vidū savus domubiedrus, savus sabiedrotos un palīgus.

Epizodi pēc epizodes tiks nospēlēta grandioza tautas bojā ejas traģēdija, tās pašapziņas galīga un neatgriezeniska izzušana.

Literatūrā, teātrī, kino – visur tiks atainotas un slavinātas pašas zemiskākās cilvēku jūtas. Mēs jebkādā veidā atbalstīsim visus, kuri kultivēs cilvēku apziņā seksa, vardarbības, sadisma un nodevības kultu – jebkuru netiklību.

Valsts vadībā mēs radīsim haosu un jucekli. Mēs nemānāmi, bet pastāvīgi un aktīvi veicināsim ierēdņu stūrgalvību, pērkamību un principialitātes trūkumu.

Godīgums un krietnums tiks izsmiets, kļūs nevienam nevajadzīgs un pārvērtīsies par pagātnes paliekām.

Rupjību un nekaunību, melus un krāpšanu, alkoholismu un narkomāniju, nodevību un naidu starp tautām – visu to mēs kultivēsim cilvēku apziņā.

Izrausim tautas garīgās saknes, vulgarizēsim un iznīcināsim tikumības un morāles pamatus. Šādā veidā mēs sabendēsim paaudzi pēc paaudzes, jau no bērnu un pusaudžu gadiem pārņemot cilvēkus savā varā. Vienmēr galveno uzmanību veltīsim jaunatnei, veicot tās sadalīšanos, izvirtību un pagrimumu.

Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nojautīs, kas notiek. Bet šādus cilvēkus mēs nostādīsim bezizejas situācijā, pārvērtīsim viņus par apsmieklu, atradīsim veidu kā viņus apmelot un pasludināt par sabiedrības pabirām.

Lūk, kā mēs to izdarīsim.»

Kas un kādā nolūkā iedarbinājis šo tautu iznīcināšanas mehānismu, kura īstenošanai tiek iedalīti un izlietoti milzīgi līdzekļi?

To varat uzzināt, noskatoties vairāku pazīstamu zinātnieku lekciju ierakstus, piemēram: «В.Г.Жданов и А.Н.Маюров в Чебаркуле (семинар)» un «Собриология. Лекция В.П.Кривоногова», kuras arī pieejamas gan trekera http://rutracker.org/ sadaļā «Документальные фильмы и телепередачи» (Dokumentālās filmas un televīzijas pārraides).

Esam pārliecināti, ka pēc iepazīšanās ar šo informāciju, daudzi pavisam savādāk izvērtēs pasaules valstīs (tajā skaitā arī Latvijā) notiekošos procesus un izpratīs augstāk minētās «Direktīvas» izpildes mehānismu.

«AISBERGS»

Kategorija: Derīgi zināt | Pievienoja: Janis_A (31.Dec.2008)
Skatījumu skaits: 985
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika