Sākums » Raksti » Aisberga arhīvs » Atpūtas brīdim

Paskaidrojums

http://www.aisbergs.lv/?p=16747

 

Paskaidrojums

ATPŪTAS BRĪDIM 16.04.2010

 

No «Aisberga» pasta kastītes

Pensionāre A.Z. pieskatījusi sev uzticēto mazmeitiņu un izdomājusi, ka nakti jāsadzen kāds litriņš Lieldienai. Nolikusi mazmeitiņu gulēt, devās uz pirtiņu, kur viss jau bija sagatavots. Kad viss jau bija procesā, dzirdējusi, ka pamodusies mazmeitiņa un raud. Steigusies uz māju to mierināt. Pa ceļam, skatās kaimiņš iznācis uzpīpēt. A.Z. lūgusi viņu ieskriet pirtiņā uzpasēt aparātu, pie viena nopelnīt kādu kočiņu svētkiem, kamēr aizmidzinās mazmeitiņu.

Kaimiņš uzpasēdams procesu, skatās, ka dzesējamajā aparātā tūlīt beigsies ūdens, paņēma spaiņus un devās uz attālo aku. Pa to laiku poliči, apbraukājot rajonu, skatās, ka pensionārei A.Z. pirtiņā gaismiņa spīd un tas nozīmē tikai vienu: dzen kandžu. Ieejot pirtiņā, viss apstiprinājās. Viņi nolēma šoreiz sodīt ar visu likuma bardzību un likt punktu pensionāres A.Z. nelegālajam rūpalam un sāka gaidīt vainīgo.

Tanī brīdī ienāk kaimiņš ar ūdens spaiņiem. Poliči priecīgi, vainīgais noķerts, sastāda aktu un liek paredzētajā vietā aktā, vainīgajam rakstīt paskaidrojumu. Kaimiņš uzraksta, parakstās un sniedz likuma sargiem. Galvenais no viņiem izlasa paskaidrojumu, paņem glāzi, ielej kandžu, izdzer apsēžas un sāk pīpēt. Otrs pilnīgā nesaprašanā paķer paskaidrojumu un lasa:

"Izgāju vakarā uzpīpēt. Skatos, kaimiņienes pirtiņa deg. Paķēru spaiņus, skrēju pēc ūdens. Atskrēju, rauju vaļā durvis - tur 2 policisti kandžu dzen.

J.J.
15.04.2010.

Kategorija: Atpūtas brīdim | Pievienoja: Janis_A (16.Apr.2010)
Skatījumu skaits: 763
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Pieteikšanās

Informaģentūra
TAUTASFORUMS
INFOWARS
ABOVE TOP SECRET
NATURALNEWS
GLOBALRESEARCH
DRUDGE REPORT
ECOCOLLAPS
PLANETA-MOJA
EARTH CHRONICLES
Statistika